Serwis urządzeń ręcznych do taśm z tworzyw sztucznych

Zachęcamy do skorzystania z serwisu urządzeń ręcznych do taśm z tworzyw sztucznych, gdzie nasi doświadczeni fachowcy wykonają niezbędne naprawy i doradzą Państwu najkorzystniejsze rozwiązania. Serwisanci mają niezbędną wiedzę i nowoczesny sprzęt, które umożliwiają wykonywanie napraw i prac serwisowych. Oferujemy też części zamienne, które są tańszą alternatywą niż zakup nowego sprzętu. Zachęcamy do kontaktu!

Jakie usług obejmuje serwis ?

W naszym serwisie mogą Państwo otrzymać pomoc w zakresie niezbędnych napraw urządzeń takich firm jak: STRAPEX, ORGAPACK, SIGNODE, CYKLOP, ISG, FROMM i EFFE3ti.

Podczas prac serwisowych dokładnie sprawdzamy maszynę, a następnie oceniamy jej stan techniczny i proponujemy niezbędne naprawy. Naszą specjalnością jest serwis ręcznych urządzeń do naciągania i zgrzewania taśm PP oraz PET takich firm jak STRAPEX - STB, ORGAPACK - ORT, SIGNODE - BXT i CYKLOP - CHT. Ponadto dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które są atrakcyjne cenowo i mogą być bezpiecznie eksploatowane. Po zakończeniu prac naprawczych wykonujemy też dokumentację techniczną serwisowanych urządzeń i maszyn. 


Serwis ręcznych wiązarek zgrzewających taśmy
serwis@maspack.pl
+48 790 396 758

logo fro,, logo strapex
logo signode logo itatools
.
.
Serwis owijarek do foli stretch
logo effe
.
.