Siatka do paletyzacji do mocowania i zabezpieczania ładunków na palecie

Siatka do paletyzacji do mocowania i zabezpieczania ładunków na palecie - 122_1.png
Siatka do paletyzacji do mocowania i zabezpieczania ładunków na palecie - 122_1.png

Siatka do paletyzacji

idealnie sprawdza się jako zamiennik standardowej folii stretch w sytuacji, gdy towary potrzebują dostępu powietrza. Stosowana jest do mocowania, zabezpieczania oraz utrzymywania ładunków znajdujących się na palecie, ale nie tylko. Można w niej przechowywać, jak również bezpiecznie transportować: warzywa, owoce, pieczywo, nabiał, drewno i inne produkty, które wymagają stałej wentylacji.

Siatka do paletyzacji charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością, elastycznością oraz rozciągliwością. W większości przypadków siatka opakowaniowa wykorzystywana jest do transportu wewnętrznego.Siatka do paletyzacji doskonale sprawdza się jako zamiennik standardowej folii stretch w sytuacji, gdy towary potrzebują dostępu powietrza.


Stosowana przeznaczona jest do:
mocowania, zabezpieczania oraz utrzymywania ładunków znajdujących się na palecie, ale nie tylko. Można w niej przechowywać, jak również bezpiecznie transportować: warzywa, owoce, pieczywo, nabiał, drewno i inne produkty, które wymagają stałej wentylacji. Siatka do paletyzacji charakteryzuje się przede wszystkim wytrzymałością, elastycznością oraz rozciągliwością.

W naszej ofercie posiadamy:

  • transparentną siatkę ręczną o wymiarach 50 cm x 500 m 
  • transparentną siatkę maszynową standard oraz  extra o wymiarach 50 cm x 3000 m lub 3500 m.