Taśmy stalowe do bandowania palet

Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_0.jpg
Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_0.jpg
Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_1.jpg
Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_2.jpg
Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_3.jpg
Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_4.jpg
Taśmy stalowe do bandowania palet - 102_5.jpg
Jesteśmy dystrybutorem taśm stalowych, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu.

Taśmy stalowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Dzięki temu często wykorzystuje się je przy produkcji układów napędowych, czy nawet silników elektrycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo ocynkowane i lakierowane taśmy stalowe o różnych rozmiarach.

Gdzie jeszcze wykorzystywane są taśmy stalowe?

Oferowane przez nas taśmy stalowe są często wykorzystywane do pakowania i zabezpieczana towarów podczas transportu. Ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia sprawia, że mogą być wystawiane na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych i nie ulegną zniszczeniu. Taśmy stalowe stabilizują też towar w takcie przewozu i zapewniają im odpowiednią ochronę. Co więcej, taśmy stalowe można ze sobą spinać przy użyciu stalowych spinek, które dopasowuje się do grubości taśmy.

Obecnie na rynku można znaleźć kilka rodzajów taśm stalowych, które różnią się między sobą użytym do produkcji materiałem. Powszechnie dostępne są taśmy ze stali niskowęglowej, ze stali wysokowęglowej, czy ze stali stopowej. Wyróżniają się one wysoką trwałością i solidnym wykonaniem.
Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Posiadamy w ofercie następujące rozmiary:

  • 13 x 0,5
  • 16 x 0,5
  • 19 x 0,6
  • 19 x 0,8
  • 25 x 0,8
  • 32 x 0,8
zapytaj o produkt